Generali says Intesa investor pact terminated


Assicurazioni Generali has agreed to dissolve the shareholder pact with French bank Credit Agricole in Intesa Sanpaolo in a move that could save the Italian bank a hefty antitrust fine.

Polacy euro podzieleni


Czy przyjęcie euro będzie korzystne dla Polski? - na takie pytanie pozytywnie odpowiada zaledwie 35 proc. ankietowanych Polaków. Uważających, że przyjęcie waluty nie przyniesie nic dobrego jest niemal tyle samo - 34 procent. Aż połowa Polaków obawia się przy tym, że euro spowoduje pogorszenie ich własnej sytuacji materialnej.

Modernizacja Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego TPN


W Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym Tatrzańskiego Parku Narodowego w Zakopanem powstanie, za unijne pieniądze, nowa sala ekspozycji czasowych, w której organizowane są wystawy o tematyce związanej z Tatrami i ochroną przyrody.

Wilbo miało 0,82 mln zł straty netto w I poł. 2009 r., wobec zysku przed rokiem


Spółka spożywcza Wilbo miała 0,82 mln zł jednostkowej straty netto w I poł. 2009 roku wobec 1,96 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Kończą się dotacje z UE w regionach


W przyszłym roku mali i średni przedsiębiorcy, którzy myślą o skorzystaniu z funduszy unijnych, będą mieli ostatnią szansę na unijne pieniądze. W 2010 roku zaczną się kończyć dotacje z UE dla firm w regionalnych programach operacyjnych.

znalezionych: 27504, strona 6 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>