"Avatar": Lepszy tylko "Titanic"


Stało się to, co od dawna wydawało się nieuniknione. Już tylko "Titanic" wyprzedza "Avatara", pod względem wpływów zarobionych w kinach. Tym samym, James Cameron ma na swoim koncie dwa najbardziej kasowe filmy w historii.

Emmanuelle Seigner, aktorka i żona Romana Polańskiego, która właśnie wydała swoją pierwszą solową płytę "Dingue", przyznaje, że "po trosze" czuje się Polką. "Mój mąż jest Polakiem, moje dzieci mówią po polsku, ten kraj jest mi bardzo bliski" - powiedziała. Festiwal Teatralny Genius Loci rozpoczyna się dziś w Teatrze Łaźnia Nowa (os. Szkolne 25), Kraków. Do 22 listopada widzowie będą mieli okazję zobaczyć pięć rewelacyjnych spektakli z całej Polski. W sobotę (27 lutego) w Teatrze Polskim odbyła się gala "20 lat RMF FM", transmitowana przez Telewizję Polsat oraz portal INTERIA.PL.Nowy album Joss Stone ukaże się w listopadzie. Tylko w INTERIA.PL - relacja z londyńskiego koncertu wokalistki i odpowiedź na pytanie: Dlaczego Lady GaGa wielką wokalistką jest? Disney w natarciu na Chiny! Wytwórnia poinformowała, że powstanie chińska wersja filmu "High School Musical" - czytamy w 'Variety".

Jude Law i Robert de Niro prawdopodobnie dołączyli do obsady filmu "Thor".

Poznajcie czternastu wspaniałych! To największe osobowości piątej edycji „You Can Dance!”. W pierwszym odcinku na żywo będziecie mieli szansę poznać ich bliżej i wybrać swoich faworytów. Na stronach INTERIA.PL prezentujemy premierowo teledysk do utworu "Synu" nakręconego przez śląską grupę Hasiok z Maciejem Maleńczukiem.

Marcin Prokop, popularny prezenter telewizyjny i jeden z gospodarzy programu "Mam talent!", postanowił spróbować swych sił w kinie. Już niebawem usłyszymy go w filmie "Renifer Niko ratuje święta" . Avant-hiphopowa grupa Napszykłat rusza w kolejną wiosenną trasę. Poza koncertami w Polsce, zespół odwiedzi także Czechy i Słowację. W niedzielę, 24 stycznia, w warszawskim Centralnym Basenie Artystycznym, Beat Assaillant zainauguruje cykl Paris Indie Club.Lisa Edelstein wyjawiła, że jeden z najnowszych odcinków serialu "Dr House" skupi się na granej przez nią bohaterce. Pierwszy, multimedialny pokaz Wrocławskiej Fontanny przy Pergoli, z muzyką na żywo nosi nazwę Free Asymmetric Wrocław. 3 maja z towarzyszeniem świetlistych wodotrysków wystąpi francuski zespół Ez3kiel, a solo amerykańska wiolonczelistka - Helen Money. Katastrofa samolotu z prezydencką parą wstrząsnęła nie tylko Polską - w sobotę był to temat numer jeden większości światowych mediów. Oprócz kondolencji oficjalnych spływają również słowa wsparcia mniej formalnymi kanałami np. na Twitterze.

Gwiazdorska obsada Tykwera


Tom Hanks, James McAvoy, Ian McKellen, Natalie Portman i Halle Berry wystąpią w najnowszym filmie Tom Tykwera - ekranizacji książki "Atlas chmur" - poinformował serwis Production Weekly.

"Królik po berlińsku" do Oscara


Film "Królik po berlińsku" w reżyserii Bartka Konopki otrzymał nominację do Oscara w kategorii najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny. Nominacje do tegorocznych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej ogłoszono we wtorek, 2 lutego, w Los Angeles.

Boy George szykuje płytę


Boy George pracuje nad nowym materiałem.

Big Cyc odpowiada Pospieszalskiemu


Nadal trwa wymiana zdań pomiędzy zespołem Big Cyc a Janem Pospieszalski w sprawie utworu "Warto rozmawiać". Tym razem do komentarza dziennikarza odniósł się Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak, członek grupy.

Jeśli chcesz, żeby transport odpadów z twojego gospodarstwa był przeprowadzany przez profesjonalistów zapraszamy do naszej firmy. Jesteśmy liderem w regionie jeśli chodzi o transport odpadów. Zapewniamy od lat

transport odpadów

w tym transport odpadów niebezpiecznych. Nasza firma posiada odpowiedni tabor do tego, żeby transport odpadów był całkowicie bezpieczny dla otoczenia i środowiska naturalnego.

Perkusista Slipknot hospitalizowany


Bębniący w Slipknot Joey Jordison trafił do szpitala, przez co zespół musiał odwołać jeden z koncertów.